FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY W MINIKOSZYKÓWCE - NASZ!!!

Kolejny raz w tym roku szkolnym nasi minikoszykarze udowodnili swoją bardzo dobrą dyspozycję koszykarską. Na dobrze nam znanej hali wołowskiego OSiR-u nasi uczniowie po zwycięstwach w turnieju gminnym i powiatowym stanęli do walki o ścisły finał strefy wrocławskiej z mistrzami powiatu wrocławskiego (SP Żurawina) oraz mistrzem powiatu średzkiego (SP3 Środa Śląska). Szkoła ze Środy Śląskiej zrezygnowała z turnieju i nie pojawiła się na zawodach oddając mecze walkowerem. Wynik jedynego meczu miał,  więc zadecydować o awansie do ścisłego finału strefowego. Po stojącym na niezłym poziomie pojedynku z mocnym i agresywnie grającym zespołem z Żurawiny, nasi koszykarze w przekonujący sposób pokonali przeciwników 22-12, co sprawiło, że znaleźli się w gronie 9 najlepszych zespołów strefy wrocławskiej oraz 24 najlepszych szkół w województwie dolnośląskim. Serdeczne podziękowania składamy za pomoc w organizacji turnieju i prowadzeniu turnieju dla  studentów odbywających praktykę w naszej szkole p. Darka  i p. Patryka.

Skład reprezentacji SP nr 1 w Wołowie: Szymon Fąfara, Filip Mrozek, Jakub Jankowski, Kacper Kałuża, Szymon Kowaluk, Hubert Łukaszewski, Norbert Michułka, Filip Nowak, Szymon Sinkowski, Mateusz Szerszeń, Michał Warpas.Opiekun : Jacek Lis

Ponownie składamy gratulacje naszym reprezentantom i życzymy sukcesu w ścisłym finale strefy wrocławskiej który odbędzie się już 27 lutego we Wrocławiu!